Sinpaş Aydos Country
Doğadan ilham alan iç ve dış mimari tasarımAydos Country’de iç ve dış tasarımda kullanılan ilham verici renkler, kahverengi ve yeşilin birbirini tamamlayan tonları, taş ve ahşap görünümlü ince dokunuşlar doğa ile uyumlu bir birliktelik sergiliyor.
Sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duyduğunuz negatif iyonlar, Aydos Ormanı’nda şehir merkezine göre 150 kat daha fazla bulunmaktadır. İsterseniz Aydos Ormanı’nda ailece keyifli bir yürüyüşten sonra, sevdiklerinizle göl kenarında doğayla baş başa piknik yapabilir, kayıkla gölde turlayabilirsiniz.
Çocuklarınız mis gibi açık havada, özgürce ve güvenle koşup oynayabilecekler. Aydos Country; meyve bahçeleri, ağaç evler, su eğlence parkı, tırmanma duvarı, kaykay pisti gibi çocukların seveceği pek çok özel alana sahip.
Dengeli Yaşamın Merkezi: Aydos Kulüp
Hem iç hem dış tasarımı ve sıra dışı hizmetleri ile ait olduğunuzu hissetmekten büyük keyif alacağınız Aydos Kulüp… Motivasyonunuzu artırmak için özel olarak tasarlanmış bir enerji merkezi…

Dinlenme terasında mis gibi orman havasını solurken, şömine karşısında kahvenizi keyifle yudumlarken, sıcak, samimi ve sağlam komşuluk ilişkilerinizin temellerini atarken, hep düşlediğiniz o yaşama artık sahip olduğunuzu düşüneceksiniz.

• Fitness• Wellness-Spa• Kapalı Yüzme Havuzu• Cafe Alanı• Şömine Alanı• Dinlenme Teras
Aydos Country’de kendinizi şanslı ve ayrıcalıklı hissetmeniz için öyle çok neden var ki!
 Proje portföyleri için tıklayın (13)


Satmak, kiraya vermek, almak ya da kiralamak için bize ulaşın, biz sizi ARAYALIM !